piątek, 21 grudnia 2012

Czego Wam tu jeszcze...

To uczucie, gdy jedziesz do szkoły na wigilię klasową, zdenerwowany, bo masz dziś jeszcze do odegrania rolę św. Józefa i za Chiny Ludowe nie pamiętasz tekstu, a potem wysiadasz z samochodu na przenikliwy ziąb i coś Ci świta w głowie - "Heloł! Czy ja zabrałem kostium czy nie?" i okazuje się, że musisz się cofać 20 kilometrów do domu, a tymczasem uczniowie czekają już z opłatkiem, a jasełka mają się zacząć za godzinę.

A więc to uczucie jest bardzo nieprzyjemne, gdybyście chcieli wiedzieć.

A poza tym wszystko się potoczyło sprawnie - prawie się nie pomyliłem, bezpiecznie doprowadziłem Maryję do stajenki, gdzie urodziła Dzieciątko i to dwa razy, bo graliśmy na dwie tury. Ja za każdym razem mówiłem inne kwestie, choć i tak się nikt nie połapał. Były brawa, kolędy i jakaś taka radocha (bo Święta czy bo wolne?).Wigilia już w poniedziałek. Życzę Wam dużo czasu, chociaż nie bezrobocia. Zdrowia fizycznego i psychicznego. Wiary, najlepiej popartej solidnymi fundamentami. Ciekawych książek, których treści nie zapomnicie po przeczytaniu. Pieniędzy, które zarobicie robiąc coś, co lubicie (proszę wykluczyć w tym przypadku seks). 

No i żebyście się w Sylwestra wyspali...

19 komentarzy:

 1. Drogi Józiu, bardzo ładne te życzenia, chociaż bez sensu. Dużo czasu to tylko w pakiecie z bezrobociem, wiara w zdrowie fizyczne to w tym kraju fundament, takoż i brak zdrowia psychicznego dobrze robi, jak się chce jako tako funkcjonować w tem pięknym kraju.
  I w wieku już takim jesteśmy,że się i książki zapomina. I seksu w taką zimnicę uprawiać też niepodobna.
  Najlepszego zatem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mantra Pokoju: przepraszam, wybaczam, wybacz, dziękuję to cztery słowa dedykowane wszystkim mieszkańcom kosmosu na grudniowe święta PLUS program do wdrożenia dla poprawy bytu wszystkich obywateli pięknej planety w Układzie Słonecznym - http://blog.wiecznaplaneta.pl. O:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wierzę w te mantry przeróżne, modły i świeczek palenie.

   Wybacz, całoglobowo nic mi nie wychodzi!

   Usuń
 3. mnie się życzenia bardzo spodobały, dziękuje i i życzę Ci tego samego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz zarabiać promując rachunki bankowe, karty kredytowych i kredyty, ubezpieczenia oraz mBank mobile. Twój zysk będzie zależał tylko od ilości czasu jaki możesz przeznaczyć na wykonanie pracy dla MBanku.
  Do tej pracy potrzebny jest komputer i podpisanie umowy zlecenia po zarejestrowaniu się na stronie http://www.mbank.net.pl/23400. Po zarejestrowaniu się znajdziesz w panelu administracyjnym resztę informacji potrzebnych tobie do zarabiania w tym Programie Partnerskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobliwa reakcja na życzenia...

   Usuń
  2. Nie no....trochę można to pod życzenia podciągnąć ;))
   Bo jest i o "czasie" (wolnym) który możesz przeznaczyć na pracę ;) i o pieniądzach "możesz zarabiać" no i coś o "partnerach"....no to może o szczęście w miłości chodzić :))))
   NO!!!
   A tak w ogóle Wesołych Świąt :))

   Usuń
 5. Dziękuję za życzenia :) Dla Ciebie również wszystkiego dobrego. I książek, wiele dobrych książek :) moc pozdrowień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, książek u mnie dostatek, ale następne też przyjmę z wielką ochotą!

   Usuń
 6. Bardzo dobre życzenia. :) Dawno już takich konkretnych nie otrzymałam/czytałam.
  Również życzę wszystkiego co dobre. :) A z resztą na jutro planuję u siebie też składanie życzeń... w khm... dość "oryginalnej" formie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za uznanie. Oby się choć jedno z mojej listy każdemu udało osiągnąć, byłoby super!

   Usuń
 7. Tobie też - dużo radości z tych małych szczególików, codziennego porannego i wieczornego uśmiechu, spełniania marzeń malutkich i tych ogromnych i wiary w rzeczy najmniej możliwe! Wesołych i Szczęśliwego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla Ciebie i Twojej Rodzinki - Dobrych Świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zobacz jak się fajnie złożyło,bo i książki i czas w te święta będę miała,o całą resztę typu miłość,zdrowie,przyjażń trzeba dbać cały rok na okrągło,nie tylko w święta...tak sobie myślę :)Dużo spokoju i radości życzę Tobie i bliskim :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za zaproszenie i życzenia Tomo. :-) Cieszę się, że mimo kłopotów dobry humor (nawet jeśli kosztuje nieco siły woli) Cię nie opuszcza. Wspaniałych Świąt dla Ciebie i całej rodziny! I niech się wszystko, co połamane i nadwątlone sklei i umocni.

  Pozdrawiam mocno

  Romo

  OdpowiedzUsuń

Dzięki, Twoje słowa trzymają ten blog przy życiu.