poniedziałek, 28 lutego 2011

Logika dla zaawansowanych. Zeszyt ćwiczeń. Strona nr 43.


Zadanie 1)

Na podstawie ilustracji omów różnicę między imprezą techno a imprezą taneczną.

Zadanie 2)

Omów kwestię różnicy wieku, która upoważnia do uczestnictwa w imprezie techno, tanecznej i striptizie męskim.

Zadanie 3) z gwiazdką!

Napisz fonetycznie nazwisko DJ-a Disco Polo Na Żywo.

11 komentarzy:

 1. No cóż, łatwo nie jest, ale spróbuję:

  1. Impreza techno jaka jest - każdy wie. Na nią trzeba mieć gwizdek, białą rękawiczkę i kompletny brak słuchu. Na taneczną chodzą same zgredy, więc musi być ona osobnym przedsięwzięciem kulturalnym.

  2. Impra techno jest dla młodzieży dorosłej (18lat); taneczna dla zgredów i wapniaków (patrz: pkt 1, stąd 23 lata min.). 21 lat to już zupełna pełnoletniość, więc widok, za przeproszeniem, gołego faceta pewnie nie wywołuje już w domniemanej uczestniczce zgorszenia.

  3. Obstawiam "Dżung", ale faktycznie w tym wypadku gwiazdka może być nie do pokonania.

  Jak zwykle pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moze po techno część będzie nietomna, zatem niedobitki mogą uczestniczyć w pośledniej jakości (jak już powyżej to zostało wspomniane) imprezie tanecznej wapniaków, którzy na wcześniejszym techno-party nie dopalali się środkami owadobójczymi. W kolejnej imprezie dodatkowo i w nagrodę mogą uczestniczyć ci, którzy jednak powstali po stosownej regeneracji, a biorąc pod uwagę słabnącą kondycję młodzieży, to będzie wiek -dzieś około 21lat. Oprócz tego bierze się pod uwagę gospodynie domowe, które na tę specjalną okazję swego święta, zostaną wypuszczone z kuchni (a biorąc pod uwagę z kolei zainteresowania młodzieży, to też będzie dzieś ok 21 lat ;) )

  z gwiazdką obstawiam Dżołnga (coś pomiędzy czołgiem a żołną) ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Techno jest raczej dla młodzieży, mnie przerasta najczęściej po 10 minutach i MUSZĘ UCIEKAĆ OD TEGO ŁOMOTU:)))
  2. Nie wiemy, jakie tańce tam będą, ale być może wchodzi też w skład programu taniec mocno erotyczny! Stąd tu wiek 23, a na striptiz męski 21 lat - bo w końcu prawie każda pani widziała męża bez stroju, a wszyscy panowie widzieli co trzeba u siebie!
  3. Przy trzecim się poddaję, tego nie umiem napisać po polsku! :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja szczerze liczę na to, że feministki się zajmą tą skrajnie seksistowską imprezą, za którą jedna płeć musi płacić, a druga się wbija za friko, jak w przypadku "imprezy tanecznej".

  OdpowiedzUsuń
 5. 10 marca jest dzień faceta - może my się wbijemy za friko wtedy...

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Do zabawy przy techno nie potrzeba ni słuchu, ni poczucia rytmu, ni umiejętności tanecznych. Również można być technomłockim młodziażem, więc wchodzim.

  Konieczność ukończenia lat osiemnastu wiąże się z tym, że bez odurzenia alkoholowego nawej najzagorzalszy fan nie przetrwa więcej niż pół godziny łomotu. Jakoś "pierdolnięcie" trzeba przeżyć.

  2 - Do imprezy tanecznej trzeba TAŃCZYĆ, jak sama nazwa wskazuje. Rytm, słuch, dwie prawe nogi i trochę spokojniejsze hormony, stąd tak wysoka granica wieku...

  A impreza ze striptizem to statystyczna wypadkowa dwóch powyższych. Trzeba znaleźć złoty środek!

  3 - Pff, najprostsze. Przecież to "dżang", takie "young", z tym że zamiast fonetycznego "jot" na początku, to fonetyczne "dży" :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że to jakiś inny rodzaj logiki. Kompletnie inny. Didżej Dżung mógłby o niej powiedzieć więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tłum nowych pędów wciąż do życia rwie się...

  OdpowiedzUsuń
 9. a najlepiej ma sie do tego "Bolero"
  mistrzowski oksymoron :))

  OdpowiedzUsuń

Dzięki, Twoje słowa trzymają ten blog przy życiu.